אודותינו

תרגומי משפט בע”מ היא יציר כפיה של עו”ד נעמי שנקר, שהחלה את פעילותה העסקית בתחום התרגום המשפטי ב-1996 תחת השם “שנקר תרגומים משפטיים”. עם השנים היא צירפה לשורותיה מתרגמות ומתרגמים מנוסים, והקימה צוות מובחר של מתרגמים בהובלתה. עשר שנים לאחר מכן, לאור הגידול העקבי בהיקף הפעילות וכצעד טבעי ומתבקש, הקימה עו”ד שנקר את חברת “תרגומי משפט בע”מ”.

לצדה של עו”ד שנקר, תרגומי משפט נתמכת ביסודות חזקים נוספים – כל המתרגמים בחברה הם עורכי דין, בוגרות ובוגרי מוסדות אקדמיים מובילים בארץ ובחו”ל, אוהבים ויודעים שפות ובעלי ניסיון עסקי ומשפטי שצברו בשנות עבודתם.

בתרגומי משפט מבצעים עבודות תרגום עבור לקוחות קטנים כגדולים, ביניהם גופים מובילים במשק, לרבות משרדי עורכי דין, משרדי רו”ח, בנקים וחברות פיננסיות. עם לקוחות החברה נמנים גם תאגידים מובילים בישראל בתחומי הנדל”ן המניב, אנרגיה, טכנולוגיה, ייצור ותשתיות, וכן עמותות בולטות.

מעבר לתרגום בכתב של תשקיפים, דוחות תקופתיים של חברות ציבוריות, חוזים והסכמים מכל סוג ומכל תחום, כתבי בי-דין, תצהירים, חוות דעת משפטיות, תקנונים, דוחות כספיים ומסמכים עסקיים שונים, תרגומי משפט מעניקה גם שירותי תרגום סימולטני בבתי משפט ותרגום עוקב בישיבות דירקטוריון ופורומים דומים.

תוצרי העבודה של תרגומי משפט נאמנים ומדויקים מבחינה משפטית ובהיבט הלשוני-תרבותי. כל תרגום מבית היוצר של החברה נאמן למקור ב-100% ומתאים למשלב הלשוני של המסמך המקורי.

המוניטין של תרגומי משפט נבנה על בסיס הכישורים והניסיון של מייסדת החברה, נעמי שנקר. לעו”ד שנקר הכשרה ארוכת שנים הן בתחום המשפט והן בתחום התרגום, והיא בעלת עין בוחנת ותשומת לב יוצאת דופן לפרטים. השילוב של מרכיבים אלה מאפשר לחברה להעניק ללקוחותיה ערך מוסף ממשי, בכך שאגב ביצוע התרגום, עין מקצועית מיומנת וזהירה בוחנת כל משפט במסמך המקורי, ומאתרת סתירות, אי התאמות וטעויות הגהה, שפעמים רבות לא אותרו על ידי עורך המסמך המקורי.

היכרות עם רזי שפות התרגום ועם הדינים הרלוונטיים למדינה או לתחום העסקי נשוא התרגום הם שניים מהנכסים העיקריים העומדים לרשות מתרגמי החברה, שעל לשונם שגור לקסיקון עשיר של מונחים מקצועיים המקובלים במגזרי התעשייה השונים.

העקרונות המנחים של תרגומי משפט הם אחריות, מחויבות, מקצוענות חסרת פשרות, עמידה קפדנית בלוחות זמנים, מחויבות מוחלטת לשמירה על סודיות ויחסי אנוש מעולים; עקרונות אלו הם שמאפשרים לחברה להעניק ללקוחותיה שירות מהמעלה הראשונה ומציבים את החברה כגוף המוביל בישראל בתחום התרגום המשפטי והעסקי.